Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W imieniu AstraZeneca Pharma Polska Sp. z o. o. serdecznie zapraszamy do udziału w programie „R&D Postdoctoral Challenge”. Przesłaniem programu AstraZeneca Pharma Polska sp. z o. o. jest promowanie polskiej nauki oraz stymulowanie innowacji i wspomaganie rozwoju młodych naukowców w Polsce dzięki przedstawieniu oryginalnego projektu podoktoranckiego trwającego 2 lata. Inicjatywa ta skierowana jest do najambitniejszych studentów ostatniego roku kierunku medycyna, doktorantów i doktorów na wczesnym etapie kariery (do 5 lat od uzyskania tytułu), którzy są chętni do odbycia stażu podoktorskiego (postdoctoral fellowship) i prowadzenia pionierskich prac badawczo-rozwojowych skoncentrowanych na zapobieganiu, modyfikowaniu i leczeniu chorób w następujących obszarach terapeutycznych:

  • onkologia
  • choroby sercowo-naczyniowych i nerek
  • choroby metaboliczne
  • choroby układu oddechowego
  • choroby immunologiczne
  • choroby rzadkie


Projekty mogą również poruszać tematy około medyczne, takie jak:

  • zwiększenie naszego zrozumienia mechanizmów chorób
  • tworzenie nowej generacji substancji terapeutycznych
  • przewidywanie wyników badań klinicznych
  • nowe metody zaangażowania pacjenta w badania kliniczne


Propozycje oraz formularz zgłoszeniowy należy przesłać przez platformę Bright Ideas: https://astrazenecaopen.brightidea.com/ExternalCallforPostdocs. Termin składania wniosków upływa o północy (GMT) w dniu 26 maja 2022 r. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://openinnovation.astrazeneca.com/rd-postdoctoral-challenge.html

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.