Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

W imieniu Stowarzyszenia Młodych Naukowców serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Polish Scientific Conference NATURE 2022, która odbędzie się dnia 21 maja 2022 r. on-line.

Uczestnikami konferencji mogą być naukowcy, doktoranci i studenci, którzy mają możliwość zgłaszania prac badawczych lub przeglądowych. Prace będą prezentowane w formie referatu  i posteru, w języku polskim lub angielskim.

Istnieje możliwość bezpłatnej publikacji artykułu w czasopiśmie „Nauki Przyrodnicze i Medyczne” (ENG: Journal of Life and Medical Sciences) (ISSN 2353-13-71) – 5 pkt. MNiSW.

do 11 maja 2022 r.

• zgłoszenie udziału poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/nMNtPSrfPu5jgqzg7;
  • dokonanie wpłaty;
  • przesłanie streszczeń prac (zgodnych ze wzorem Organizatora) w języku polskim lub angielskim na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

do 13 maja 2022 r. – przesłanie do uczestników listy zakwalifikowanych referatów i posterów;

do 19 maja 2022 r. – przesłanie prezentacji w formacie PowerPoint lub PDF oraz posterów w formie PDF i JPG na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

21 maja 2022 r. – Konferencja na platformie;

do 30 czerwca 2021 r. – przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. artykułu przygotowanego zgodnie z wymogami dostępnymi na stronie http://www.naukowcy.org.pl/scientific-journal-life-and-medical-sciences/

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji i opłat znajduje się na stronie: http://www.naukowcy.org.pl/polish-scientific-conference-nature-2021