Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania paneli na II Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się w dniach 7-10 lipca 2022 roku na Uniwersytecie Gdańskim. Zgłaszającymi mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy. W celu zgłoszenia panelu należy uzupełnić formularz rejestracyjny zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym oraz panelu (tytuł i opis). W przypadku studentów i doktorantów wymagane jest wskazanie opiekuna naukowego panelu (co najmniej ze stopniem doktora).

Koszt udziału w konferencji wynosi 250 zł. W ramach opłaty konferencyjnej można zgłosić i moderować więcej niż jeden panel oraz wygłosić referaty we prowadzonym przez siebie oraz innych moderatorów panelu.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie kongresu pod adresem https://kongresmlodejnauki.pl/organizator/