Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich Studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do udziału w drugiej już edycji Międzynarodowego Kongresu Medycznego KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWE STARZENIE. Dwudniowe obrady odbędą się w dniach 10-11 października b. r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku (ul. Odeska 1, Białystok).

Kongres KOBIETA I MĘŻCZYZNA.ZDROWE STARZENIE jest unikalną platformą dyskusji specjalistów z obszaru geriatrii, medycyny rodzinnej, interny i neurologii. Od 2012 roku integruje lekarzy wielu specjalizacji medycznych dzięki swojej interdyscyplinarności. W poszczególnych sesjach zostaną poruszone m.in. tematy dotyczące kardiologicznych aspektów zdrowego starzenia oraz powikłań intymnych wieku podeszłego. Program naukowy niezmiennie obfitować będzie w wystąpienia wybitnych praktyków z kraju i zagranicy gwarantując wysoki poziom naukowy spotkania.

Nowością na tegorocznej edycji Kongresu będzie Sesja Plakatowa, do udziału w której serdecznie Państwa zachęcamy. Wszystkich interesujących się gerontologią i geriatrią zapraszamy do zaprezentowania w formie plakatu wyników swoich badań, obserwacji, opisów przypadków i doświadczeń klinicznych na temat starości i starzenia. Po akceptacji pracy przez Przewodniczących Sesji, wyniki Państwa prac opublikowane zostaną w oficjalnej Książce Kongresowej.

Wierzymy, że Sesja Plakatowa będzie cenną częścią warsztatową Kongresu, zaś Państwa wkład naukowy przyczyni się do szerokiej dyskusji wśród uczestników. Szczegółowe informacje na temat sesji plakatowej oraz Regulamin znajdą Państwo na stronie http://pl.kobietaimezczyzna.info/static/show/show/id=140

Planowana jest również organizacja Sesji "Okrągłego Stołu", w której zaproszeni do dyskusji eksperci spróbują odpowiedzieć na pytanie, co czynić, by w Polsce można się było starzeć pomyślnie, a także jak poprawić kompleksową opiekę nad starszym pacjentem. Uczestnictwo w debacie potwierdzili już m.in. Senator RP Mieczysław Augustyn oraz Jurek Owsiak.

Rejestracji dokonywać można poprzez stronę Kongresu http://pl.kobietaimezczyzna.info/register/congress/version/congress=5,step=1

Serdecznie zapraszamy!
Biuro Organizacji Kongresu


[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.