Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Uprzejmie informuję, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie od Fundacji Science Watch Polska  do udziału w bezpłatnym Wykładzie otwartym pt.:”Publikowanie artykułu naukowego w prestiżowym czasopiśmie: wybór czasopisma i komunikacja”, który odbędzie się w formie online na platformie Zoom w dniu 6 kwietnia 2022 rokuo godzinie 14:00-16:00 i będzie prowadzony przez prof. dr hab. Tomasza Liskiewicza oraz dr inż. Grzegorza Liśkiewicza.

Wydarzenie będzie składało się z dwóch części:

Część 1:

• Jak odnieść sukces w grze peer-review
  • Archetypu recenzenta
  • Etyka, plagiat i własność intelektualna
  • Efektywne odpowiadanie na recenzje

Część 2:

• Występowanie w roli recenzenta
  • Wybór czasopisma
  • Czasopisma drapieżne
  • Etyka
  • Wybór recenzenta

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.