Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Gala Otwarcia XLVIII Zgromadzenia Delegatów IFMSA-POLAND

8 kwietnia 2022 r. w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie o godzinie 17.00, odbędzie się Gala Otwarcia XLVIII Zgromadzenia Delegatów IFMSA-POLAND.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. W ramach swej działalności należy do Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny - IFMSA (International Federation of Medical Students Associations), która jest największą na świecie organizacją studencką. W Polsce Stowarzyszenie istnieje od 1956 roku, obecnie liczy 19 Oddziałów i skupia studentów z 19 wyższych uczelni medycznych w Polsce. Nasze Stowarzyszenie jednoczy ponad 2000 członków.

Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland należy do najważniejszych regularnych wydarzeń w działalności Stowarzyszenia, gdzie ponad 300 najaktywniejszych działaczy i członków ze wszystkich Oddziałów wspólnie podsumowuje dotychczasową pracę, wprowadza niezbędne zmiany i poprawki w regulaminie, dokonuje audytu oraz podejmuje decyzje wpływające na przyszłość działalności, strategii i kierunku prac Stowarzyszenia.

Oficjalnemu Otwarciu Gali będzie towarzyszył wykład inauguracyjny Dziekana Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach. prof. dr hab. n. med. Tomasz Francuza oraz występ Chóru Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zapraszamy.