Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Prorektor ds. Studiów i Studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko, działając z upoważnienia JM Rektora wydał Zarządzenie Nr 51/2022 z dnia 22 marca 2022 r. w sprawie wprowadzenia szczegółowej procedury zwiększenia bezpieczeństwa fizycznego na terenie obiektów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Treść Zarządzenia dostępna jest na stronie internetowej SUM:

https://aktyprawne.sum.edu.pl/?phrase=&types=1&number=51%2F2022

Z uwagi na planowane od dnia 28 marca 2022 r. wdrożenie szczególnego nadzoru i weryfikacji uprawnień do przebywania na terenie obiektów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach poprzez wzrokową weryfikację dokumentów, o których mowa w § 1 Zarządzenia, przez pracowników firmy świadczącej usługę ochrony osób i mienia, uprzejmie proszę o zapoznanie się z treścią ww. Aktu Wewnętrznego.

Chodzi m.in. o  szczególny nadzór i weryfikację uprawnień do przebywania na terenie obiektów Uczelni.  Kontrola uprawnień obejmuje wzrokową weryfikację:
1) Elektronicznej Legitymacji Studenckiej/ Doktoranckiej,
2) Elektronicznej Karty Pracowniczej wydanej przez Centrum Informatyki i Informatyzacji Uczelni,
3) Kart Mieszkańca wydanych zgodnie z odrębnym Zarządzeniem

W przypadku wystąpienia/dostrzeżenia nagłych zdarzeń niewymagających zawiadamiania służb porządkowych, uprzejmie proszę o kontakt z Działem ds. Bezpieczeństwa Informacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 32 208 36 30.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.