Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

En

USF

Szanowni Państwo,

w związku z Porozumieniem o Współpracy zawartym pomiędzy The University of South Florida (USF) a Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach, zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu online pt.: „Skalowanie i ocena polityk i programów redukcji soli w krajach Ameryki Łacińskiej”, organizowanym przez USF Health International, które odbędzie się w dniu 7 marca 2022 roku w godzinach 13:00 – 14:00 standardowego czasu wschodniego (EST) tj. 18:00 – 19:00 czasu Polskiego.

Wydarzenie jest dedykowane dla całej społeczności akademickiej, a zgłoszenie uczestnictwa należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_Ywl_hiHqTlu0p7pkOPpA7A.

Dodatkowe informacje na temat spotkania znajdą Państwo poniżej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.