Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Logo WUM

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w Konferencji w ramach VII edycji Warszawskich Dni Promocji Zdrowia”, która odbędzie się w formie on-line w dniach 10-11 marca 2022 roku pt: ”Styl życia kobiet w ciąży” , organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – Sekcję Promocji Zdrowia przy wsparciu Fundacji Obywatele Zdrowo Zaangażowani. Ideą spotkania jest omówienie wpływu diety, suplementacji, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego czy badań nie tylko na zdrowie matki, ale również na zdrowie swoich dzieci.

Wydarzenie jest dedykowane dla studentów i doktorantów, oraz wszystkich osób zainteresowanych promocją zdrowia, w tym badaniami profilaktycznymi, zdrowiem psychicznym, fizycznym oraz farmakoterapią.  Stanowi okazję do dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń naukowych.

Udział w Konferencji jest bezpłatny i będzie dostępny na Facebooku: https://fb.me/e/1uF7T1wJZ

Osoby zainteresowane mogą przesyłać abstrakty na to wydarzenie do dnia 01 marca 2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.