Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Debata „Wyzwania cywilizacyjne XXI wieku i rola nauki we współczesnym świecie” (online)

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w debacie Klubu Polska 2025+ pt: „Wyzwania cywilizacyjne XXI wieku i rola nauki we współczesnym świecie”, które odbędzie się w formie on-line dnia 22 lutego 2022 roku o godzinie 17:00, organizowanej przez Związek Banków Polskich. Ideą spotkania jest dyskusja na temat roli nauki we współczesnym świecie w kontekście cywilizacyjnych wyzwań, z którymi mierzymy się na początku XXI wieku.

Wydarzenie jest dedykowane dla pracowników naukowych, oraz wszystkich osób zainteresowanych powyższym tematem. Stanowi okazję do dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń naukowych.

Gośćmi debaty będą min:

• Alojzy Z. Nowak – rektor Uniwersytetu Warszawskiego
  • Marcin Gruchała – rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  • Teofil Jesionowski – rektor Politechniki Poznańskiej.

Udział w debacie jest bezpłatny.

Zgłoszenia do udziału w debacie należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: https://rejestracjazbp.pl/klub-polska/, gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat debaty.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.