Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Debata „Wyzwania cywilizacyjne XXI wieku i rola nauki we współczesnym świecie” (online)

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w debacie Klubu Polska 2025+ pt: „Wyzwania cywilizacyjne XXI wieku i rola nauki we współczesnym świecie”, które odbędzie się w formie on-line dnia 22 lutego 2022 roku o godzinie 17:00, organizowanej przez Związek Banków Polskich. Ideą spotkania jest dyskusja na temat roli nauki we współczesnym świecie w kontekście cywilizacyjnych wyzwań, z którymi mierzymy się na początku XXI wieku.

Wydarzenie jest dedykowane dla pracowników naukowych, oraz wszystkich osób zainteresowanych powyższym tematem. Stanowi okazję do dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń naukowych.

Gośćmi debaty będą min:

  • Alojzy Z. Nowak – rektor Uniwersytetu Warszawskiego
  • Marcin Gruchała – rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  • Teofil Jesionowski – rektor Politechniki Poznańskiej.

Udział w debacie jest bezpłatny.

Zgłoszenia do udziału w debacie należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: https://rejestracjazbp.pl/klub-polska/, gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat debaty.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.