Ogłoszenie otwartego naboru partnerów Konsorcjum 

na podstawie zapisów Regulaminu konkursu ogłoszonego przez Agencję Badań Medycznych na niekomercyjne badania kliniczne w różnych obszarach medycyny z premiowaniem chorób onkologicznych, chorób wieku dziecięcego (z włączeniem okresu niemowlęcego, noworodkowego oraz prenatalnego), chorób wieku podeszłego, chorób zakaźnych i ich powikłań, np. w postaci zespołu postcovidowego, oraz chorób o podłożu immunologicznym - konkurs numer: ABM/2022/1.  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach ogłasza otwarty nabór partnera do Konsorcjum tworzonego w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dotyczącego niekomercyjnych badań klinicznych w onkologicznym obszarze terapeutycznym. 

Ogłoszenie o konkursie ogłoszonym przez Agencje Badań Medycznych dostępne jest pod adresem internetowym:https://www.abm.gov.pl/pl/konkursy/aktualne-nabory-1/1191,Konkurs-otwarty-na-niekomercyjne-badania-kliniczne-ABM20221.html

Głównym celem Partnerstwa będzie wspólne przygotowanie i realizacja projektu dotyczącego opracowania i realizacji niekomercyjnego badania klinicznego pn. ,,Interfant-21 - International collaborative treatment protocol for infants under one year with KMT2A-rearranged acute lymphoblastic leukemia or mixed phenotype acute leukemia.’’

  1. Zgłoszenie musi zostać nadesłane nie później niż 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, tj. do dnia 04.03.2022 r. do godziny 24:00 - Decyduje data wpływu oferty zgłoszenia do Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
  2. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naboru partnera prosimy o kontakt ze Śląskim Centrum Wsparcia Badań Klinicznych (w organizacji) , tel.: 32 208-88-04, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Ogłoszenie
Klauzula RODO
Formularz ofertowy
Umowa Konsorcjum