Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

obraz dekoracyjny do wiadomości

Zapraszamy 5-osobowe zespoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji Zawodów Symulacyjnych „SUM WARS 2022”, które odbędą się dnia 21 marca 2022 r. w Centrum Symulacji Medycznej SUM w Zabrzu, plac Dworcowy 3 (w przypadku zgłoszenia się więcej niż 5 zespołów przeprowadzone będą eliminacje dnia 25 lutego 2022 r. w CDiSM w Katowicach -Ligocie).

Podobnie jak w poprzednich latach zawody będą polegać na rywalizacji między zespołami studentów w oparciu o symulacyjne scenariusze kliniczne z użyciem nowoczesnych symulatorów medycznych. Zespół, który zajmie I miejsce będzie reprezentował Uczelnię w Ogólnopolskich Zawodach Symulacji Medycznej w Warszawie (w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej).

25.02.2022 oraz 21.03.2022 planujemy zorganizować kolejną edycję zawodów symulacyjnych dla studentów SUM.

25.02.2022 w przypadku dużej liczby uczestników, odbędą się eliminacje w CDISM na Ligocie. Start planowany jest na godzinę 14:00.

21.03.2022 to finał zawodów, który odbędzie się w CSM w Zabrzu.

Informacje o zawodach: http://www.cdism.sum.edu.pl/sumwars/zawody-sum-wars-2022/zawody-sum-wars-2022-eliminacje/