Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Szanowni Państwo,

mając na uwadze zapewnienie prawidłowej realizacji zakupów/usług/rozliczeń delegacji na podstawie umów o realizację zadań badawczych zawartych w roku 2020 oraz uwzględniając nierzadko występujące opóźnienia w realizacji powyższych z uwagi na długotrwały proces przetargowy, koniecznym staje się podjęcie następujących działań.

W roku bieżącym, zasadniczym warunkiem realizacji zakupów/usług/delegacji z umów zawartych końcem roku 2020, których okres finansowania upływa 31.12.2022 r. jest wpływ zapotrzebowań na dostawy i usługi stanowiących załączniki do Zarządzeń JM Rektora SUM w sprawie: wydatkowania środków publicznych w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach; wprowadzenia zasad udzielania i rozliczania podróży służbowej; wprowadzenia zasad udzielania zgody oraz rozliczania wyjazdów krajowych i zagranicznych studentów i doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do Kancelarii Rektoratu SUM w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.04.2022 r.

Złożone po wskazanym terminie dyspozycje finansowe nie zostaną przekazane do dalszej realizacji. Niewykorzystane przez Państwa środki zasilą rezerwę finansową i stanowić będą wsparcie innych potrzeb naukowych środowiska Uczelni.

W przypadku dalszych wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Sekcji ds. Badań Naukowych Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM, tel. 32 208 3605, 32 208 3590.

Pismo dot. powyższego dostępne w załączeniu.