Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Szanowni Państwo,

mając na uwadze zapewnienie prawidłowej realizacji zakupów/usług/rozliczeń delegacji na podstawie umów o realizację zadań badawczych zawartych w roku 2020 oraz uwzględniając nierzadko występujące opóźnienia w realizacji powyższych z uwagi na długotrwały proces przetargowy, koniecznym staje się podjęcie następujących działań.

W roku bieżącym, zasadniczym warunkiem realizacji zakupów/usług/delegacji z umów zawartych końcem roku 2020, których okres finansowania upływa 31.12.2022 r. jest wpływ zapotrzebowań na dostawy i usługi stanowiących załączniki do Zarządzeń JM Rektora SUM w sprawie: wydatkowania środków publicznych w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach; wprowadzenia zasad udzielania i rozliczania podróży służbowej; wprowadzenia zasad udzielania zgody oraz rozliczania wyjazdów krajowych i zagranicznych studentów i doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do Kancelarii Rektoratu SUM w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.04.2022 r.             

Złożone po wskazanym terminie dyspozycje finansowe nie zostaną przekazane do dalszej realizacji. Niewykorzystane przez Państwa środki zasilą rezerwę finansową i stanowić będą wsparcie innych potrzeb naukowych środowiska Uczelni.

W przypadku dalszych wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Sekcji ds. Badań Naukowych Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM, tel. 32 208 3605, 32 208 3590.

Pismo dot. powyższego dostępne w załączeniu.

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.