Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Mamy przyjemność, w imieniu Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, zaprosić na XI Mistrzostwa Polski Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym, które odbędą się w dniach 3-5 czerwca 2022 roku w Siedlcach (woj. mazowieckie).
W czasie trwania Mistrzostw zespoły składające się ze studentów reprezentujących uczelnie z całej Polski oraz zagranicy będą konkurować między sobą w symulowanych zdarzeniach medycznych.
Zespoły będą musiały wykazać się znajomością procedur oraz algorytmów postępowania w stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego.
Zapraszamy trzyosobowe zespoły studentów kierunków: ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, lekarskiego wraz z opiekunami i obserwatorami.
Zapisy trwają do 30 marca 2022 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej:

SUM © 2016-2021