Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie od Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie do udziału w XXVIII Tatrzańskim Sympozjum Naukowym „Edukacja jutra”, które odbędzie się w dniach 20-22.06.2022 r. w Zakopanem w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym „Hyrny” przy ul. Piłsudskiego 20 w Zakopanem.

Tatrzańskie Sympozja Naukowe „Edukacja jutra” to cykliczne, organizowane od 1996 roku, wydarzenie, mające za zadanie integrowanie najwybitniejszych przedstawicieli polskiej nauki. Jego celem jest ukazanie myśli polskich i zagranicznych naukowców w najważniejszych kwestiach dotyczących edukacji i nauk o niej oraz dokonanie refleksji nad szeroko rozumianą problematyką edukacyjną.

Wydarzenie jest dedykowane dla szerokiego grona naukowców i praktyków edukacyjnych: nauczycieli, wychowawców, opiekunów, pedagogów szkolnych, a także stanowi okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń między uczestnikami oraz do nawiązania kontaktów naukowych.

Uczestnictwo w XXVIII TSN jest równoznaczne z indywidualnymi wystąpieniami wszystkich zgłoszonych osób. Ponadto istnieje możliwość publikacji tekstów autorskich m.in. w monografii naukowej XXVIII Tatrzańskiego Sympozjum Naukowego oraz „Zeszytach Naukowych Wyższej Szkoły Humanitas. Pedagogika”.

Rejestracja udziału w Sympozjum trwa do 26 marca 2022 r., z kolei tekst wystąpienia należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 31 marca 2022 roku. Opłata dla uczestników wynosi 850 zł i obejmuje: koszt noclegów i obejmuje: koszt noclegów, materiałów konferencyjnych oraz publikacji. Wszystkim zaproszonym Uczestnikom Sympozjum będą zapewnione noclegi w pokojach 1- i 2-osobowych w dniach 20–22.06.2022 r., pełne wyżywienie w dniach 20–21.06.2022 r. oraz śniadanie i obiad w dniu 22.06.2022 r. Istnieje możliwość przyjazdu w dniu 19.06.2022 r. na koszt własny.

Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez właściwy formularz dostępny na stronie internetowej: www.tsn.edu.pl, gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat Sympozjum. Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać na adres:

WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS, ul. Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.