Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

logo IMEC

W dniach 17 - 18 grudnia br. odbędzie się online międzynarodowa konferencja IMEC 2021, która ma na celu wymianę doświadczeń studentów z różnych krajów i przedstawienie korzyści płynących z udziału w Programie ERASMUS+. Wydarzenie dedykowane jest zarówno studentom medycyny, jak i kierunków  okołomedycznych, którzy chcieliby rozwijać się poza granicami swojego kraju. W trakcie  konferencji, oprócz przedstawienia samego Programu Erasmus+, odbędą się również ciekawe wykłady, do których poprowadzenia zaproszeni zostali wybitni naukowcy i lekarze z różnych krajów Europy, a także interesujące warsztaty dotyczące pracy naukowej, jak i wiele innych atrakcji, m.in panele dyskusyjne, quizy interaktywne i wideoprezentacje studentów, którzy wzięli już udział w Erasmusowej przygodzie. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu!

Zapisy na https://imec2021.sum.edu.pl/

IMEC 2021 is an international event aimed at connecting students from all around the world and sharing the possibilities offered by the ERASMUS+ Programme. This year's edition is a fully virtual event taking place on 17th - 18th December.

Our conference is meant not only for the medical students but also for the students of health sciences, who would like to develop themselves abroad. Apart from the speeches about the ERASMUS+ Programme itself, we organized multiple lectures given by renowned scientists and physicians from various parts of Europe, as well as interesting workshops regarding scientific work. We strongly encourage you to take part in our conference!

Registration at https://imec2021.sum.edu.pl/

SUM © 2016-2022