Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Studia MBA i podyplomowe w SUM

 

W roku akademickim 2021/2022 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach uruchomił trzysemestralne studia podyplomowe „Master of Business Administration - MBA w Ochronie Zdrowia” realizowane z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym oraz Uczelnią Łazarskiego w Warszawie.
Nowy program MBA w Ochronie Zdrowia to unikalne połączenie wiedzy, kompetencji i doświadczenia w kształceniu podyplomowym kadr sektora ochrony zdrowia trzech uczelni akademickich oraz partnera firmę Medtronic Poland sp z o.o.
Program studiów MBA, składa się z modułu podstawowego, czterech modułów specjalistycznych oraz modułu dyplomowego. Studia MBA trwają trzy semestry i będą prowadzone w formie studiów niestacjonarnych w języku polskim.
Uroczysta inauguracja programu wspólnego dla trzech uczelni miała miejsce 
13 listopada 2021 r. Na spotkaniu tym, zajęcia na temat Współczesnych modelów organizacji ochrony zdrowia zostały zrealizowane przez Panią dr Małgorzatę 
Gałązkę-Sobotkę, Dziekana Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Łazarskiego oraz Panią dr hab. Iwonę Kowalską-Bobko, prof. UJ.
W dniu 27 i 28 listopada br. odbyły się zajęcia w formie stacjonarnej w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach. W trakcie sobotniego spotkania zajęcia z Zakresu Zarządzania strategicznego w Ochronie Zdrowia poprowadziła Pani prof. Iwona Kowalska-Bobko, natomiast w niedzielę w dniu 28.11.2021 r. zajęcia z Lean Managementu w ochronie zdrowia, zostały zrealizowane przez ekspertów z firmy Lean 
w medycynie sp. z o.o., Pana Grzegorza Koczora oraz Pana Jakuba Napierałę, których profesjonalizm został opisany pod adresem https://leanwmedycynie.pl/. Była to także doskonała okazja do zaprezentowania Centrum.
Kolejne zajęcia realizowane będą w formie kontaktowej, a także z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, 1-2 razy w miesiącu w cyklu sobotnio-niedzielnym.
Jednocześnie w bieżącym roku akademickim na Wydziale Nauk o Zdrowiu 
w Bytomiu po raz kolejny uruchomiliśmy cieszący się dużą popularnością kierunek Zarządzanie w ochronie zdrowia oraz nowoutworzony kierunek Badania kliniczne 
w medycynie, który Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach realizuje przy udziale partnera projektu firmy PRATIA S.A.
Również zostały uruchomione studia podyplomowe w Wydziale Nauk Medycznych w Katowicach na kierunku Neurologopedia kliniczna.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów za pośrednictwem strony internetowej: https://studiapodyplomowe.sum.edu.pl/

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.