Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Przedstawiciele Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z wizytą w Jordanii.

W trakcie wyjazdu zaplanowane są spotkania z przedstawicielami Ambasady RP w Jordanii, uczniami szkół średnich aby przedstawić ofertę edukacyjną SUM. Współpraca ma na celu realizację wspólnego projektu promowania studiowania na kierunku lekarsko-dentystycznym realizowanym w języku angielskim na Wydziale Nauk Medycznych w Zabrzu.

„Rozpoczęliśmy pobyt w Jordanii. Amman przywitał nas piękną, letnią pogoda, mimo, ze w Polsce przygotowujemy się już do Świąt Bożego Narodzenia. Rozpoczynamy spotkania w szkołach. Może to będą przyszli Studenci kierunku lekarsko-dentystycznego...". W spotkaniu uczestniczą prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko, Prorektor ds. Studiów i Studentów, dr hab. n. med. Małgorzata Skucha-Nowak, Prodziekan Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, dr n. med. Magdalena Wyszyńska, Koordynator ds. Studiów Anglojęzycznych, a także Ambasador Polski w Jordanii Lucjan Karpiński oraz studenci Nour Al Khatib, Yousif Al Dulaimi.

SUM © 2016-2022