Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Informacja o naborze wniosków do programu stypendialnego SSHN na pobyt badawczy we Francji 2022 r.

Uprzejmie informuję, że Ambasada Francuska w Polsce ogłosiła nabór wniosków do programu stypendialnego SSHN na pobyt badawczy we Francji 2022.

Powyższa oferta jest skierowana do polskich lub zagranicznych naukowców oraz młodych naukowców prowadzących działalność naukową we wszystkich dziedzinach nauki, pracujących w polskiej instytucji naukowej, którzy chcieliby prowadzić badania naukowe we Francji, zmierzające do nawiązania nowej współpracy francusko-polskiej. O stypendium mogą również aplikować doktoranci związani z polską instytucją, ale nie realizujący aktualnie doktoratu w systemie cotutelle lub codirection z instytucją francuską.

Czas trwania pobytu wynosi od 1 do 3 miesięcy i musi się odbyć między 1 lutego a 31 grudnia 2022 r. Wysokość stypendium to 1704 € na każdy miesiąc pobytu we Francji.

Wnioski o ww. stypendium są składane bezpośrednio przez naukowców, jednak ze względu na wymóg dołączenia do formularza zgłoszeniowego listu rekomendacyjnego od Uczelni w języku angielskim lub francuskim, w przypadku zainteresowania zgłoszeniem, uprzejmie prosimy o kontakt z Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM (tel. 32 208 3531; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w terminie nie późniejszym niż 17.11.2021 r.

Nabór wniosków o stypendium jest prowadzony do dnia 22 listopada 2021 r. do godziny 12.00. Szczegółowe informacje dotyczące procedury składania wniosków do ww. programu znajdują się na stronie internetowej pod adresem: https://www.pologne.campusfrance.org/pl/program-stypendialny-sshn-na-pobyt-badawczy-2022.

Serdecznie zachęcamy do aplikowania.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2021

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.