Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Warsztat jest realizowany w ramach ogólnopolskiego projektu „Spółdzielnia Otwartej Edukacji w bibliotece".

Dla kogo? Warsztat jest przeznaczony dla osób dorosłych w wieku 18-64 lata (wymogi projektowe), zapraszamy studentów i pracowników SUM.

3 dostępne terminy - wybierz jeden dla siebie:

16 listopada (wtorek), godz. 17.30

18 listopada (czwartek), godz. 17.30

19 listopada (piątek), godz. 17.30

Czas trwania warsztatu: to 1,5 h

Miejsce:

Biblioteka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach; ul. Warszawska 14, Pracownia Komputerowa, I piętro

Poziom: podstawowy

Wymagana: podstawowa znajomość komputera i korzystania z Internetu

Użycie maseczek i przestrzeganie obostrzeń związanych z pandemią podczas warsztatów jest obowiązkowe.

Szczegóły: Podczas warsztatu nauczysz się podstaw związanych z otwartą nauką, dostępem, z licencjami Creative Commons. Dowiesz się gdzie znaleźć informację o otwartych zasobach objętych licencją (np. bezpłatnych artykułów naukowych), jak skorzystać z tych materiałów, jakie są drogi by udostępniać swoje zasoby na tych licencjach.

Będziemy pracować stacjonarnie, współpracując, metodami aktywnymi, a do pracy użyjemy komputerów (możesz też przyjść ze swoim laptopem), zestawu pomocniczych linków do otwartych materiałów, w tym strony internetowej Biblioteki SUM i Polskiej Platformy Medycznej (ppm.sum.edu.pl), oraz materiałów warsztatowych.

Po zakończonym warsztacie otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu warsztatu oraz gadżet projektowy (torba).

Osoby o specjalnych potrzebach związanych z niepełnosprawnością, proszę o zaznaczenie tej opcji w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Fundacja Centrum Cyfrowe wykorzystuje podane przez Ciebie adres mailowy i numer telefonu, by kontaktować się z Tobą w celu realizacji warsztatów, np. przesłanie informacji na temat spotkania, na które się zapisałaś/eś.

Osoba prowadząca: Ewa Waszut https://centrumcyfrowe.pl/spoled/warsztaty-lokalne-spoled/#waszut

Informacja Centrum Cyfrowego o projekcie i przetwarzaniu danych osobowych.

Projekt “Spółdzielnia Otwartej Edukacji w bibliotece“ jest współfinansowany ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Dzięki temu organizowane przez nas warsztaty mogą być bezpłatne. Jednocześnie wymaga to od nas zbierania od uczestników informacji (m.in. PESEL, numer telefonu, adres zamieszkania; w dniu rozpoczęcia warsztatu, na miejscu), które pozwalają grantodawcy, czyli – Ministerstwu Funduszy i Polityki Regionalnej – ustalić, ile osób wzięło udział w projekcie i czy jest on realizowany we właściwy sposób.

Zebrane informacje, zgodnie z wymogami grantu, przetwarzamy w celu przekazania ich Ministerstwu Funduszy i Polityki Regionalnej jako instytucji Zarządzającej dla Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Ministerstwo jest administratorem danych osobowych, które od nas otrzyma, tylko w ramach realizacji projektu, nie może z nich korzystać w innym celu.
Tutaj znajdziesz pełną klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych: https://bit.ly/32fobl2. W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SUM © 2016-2021