plakat konferencji

W trakcie Kongresu zostanie poruszony temat Pandemia COVID-19 – wyzwania żywieniowe i nauka na przyszłość. Wydarzenie odbędzie się on-line w godz. 10:00 – 15:00. Rejestracja jest bezpłatna.  

VI Narodowy Kongres Żywieniowy to wydarzenie zorganizowane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH - PIB z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych zdrowiem, odżywianiem i żywieniem, zarówno profesjonalistów (dietetyków, lekarzy, naukowców) oraz osób prywatnych pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia.

W dniu wydarzenia prowadzone będą dwie jednoczesne transmisje na żywo:

  •  w strefie merytorycznej prowadzone będą wykłady ekspertów z zakresu zdrowia, odżywiania i bezpieczeństwa żywności oraz zajęcia sportowe z udziałem polskich olimpijczyków pod hasłem „Lekkoatletyka dla każdego”,
  • eksperci omówią m.in. kwestie zmian nawyków żywieniowych Polaków w czasie lockdownu, otyłości w kontekście pandemii COVID-19, zależnościom między kondycją psychofizyczną a nawykami żywieniowymi, czy zależnościami między suplementacją (witaminą D, Omega-3) a odpornością,
  • w strefie kulinarnej specjaliści od żywienia, dietetycy i znani praktycy kulinarni pokażą, jak zastosować zasady zdrowego odżywiania w praktyce.

Szczegóły i program: https://kongres-zywieniowy.waw.pl/

Rejestracja https://rejestracjakz.systemcoffee.pl/