Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

5. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE. Fotoreportaż

Szanowni Prelegenci, Szanowni Studenci, Szanowni wszyscy Ci, którzy byli zaangażowani w pomoc przy organizacji tegorocznej edycji 5. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Pragniemy Wam podziękować za niesamowitą energię, pomysły i zaangażowanie. Dziękujemy Wam za godne reprezentowanie naszego Uniwersytetu. Z częścią z Was spotkamy się również w najbliższym tygodniu podczas wykładów i prelekcji on-line.

Transmisja z Gali Otwarcia: https://youtu.be/xvcK3YvENoU

Transmisja Główna : https://youtu.be/GZQXndcA6K0

Liczymy na współpracę przy kolejnej edycji Festiwalu już za rok!

SUM © 2016-2021