Szanowni Licealiści,

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 17 września do 4 października 2021 roku odbędzie się internetowa rekrutacja do programu „Uniwersytet Licealisty" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu http://studiapodyplomowe.sum.edu.pl

Osoby, które spełniają kryteria udziału w programie zawarte w Regulaminie Uniwersytetu Licealisty w celu rejestracji powinny wypełnić internetowy formularz rejestracyjny i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Uczestnictwo w zajęciach i zdanie egzaminu końcowego, organizowanego w formie Konkursu Ogólnopolskiego, jest dla słuchaczy szansą na zdobycie dodatkowej liczby punktów uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym na studia w Wydziale Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu.

Serdecznie zapraszamy