Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Eurobiotech

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału
w w 8 edycji Środkowoeuropejskiego Kongresu Nauk Przyrodniczych EUROBIOTECH, które odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 8-10 Listopada 2021 roku,
w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie, organizowanego przez Targi w Krakowie. Podczas spotkania naukowcy z całego świata prezentować będą badania naukowe na temat:

• Terapii genowej
  • Biotechnologii farmakologicznej i badań leków
  • Homeopatycznych komórek macierzystych
  • Mikrobiologii i szczepień
  • Biotechnologii skóry i mięśni
  • Technologii opartej na kwasach nukleinowych
  • Nowych narzędzi w biotechnologii medycznej
  • Biotechnologii medycznej chorób rzadkich

Wydarzenie jest dedykowane dla wszystkich zainteresowanych biologią komórek macierzystych, terapią genową i odkrywaniem leków, oraz stanowi doskonałą okazję
do dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń naukowych.

Gośćmi Honorowymi Kongresu będą:

• Yia Herttuala – Kuopio
  • Giulio Cossu – Manchester
  • Alicja Józkowicz – Kraków
  • Markus Ruegg – Basel
  • Serena Zacchigna – Trieste
  • Piotr Trzonkowski - Gdańsk

Opłata rejestracyjna wynosi 1300 zł brutto oraz 450 zł brutto dla studentów do końca września 2021 r. Natomiast po tym terminie opłata będzie wynosiła odpowiednio 1500 zł brutto oraz dla studentów 650 zł brutto.

Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: https://eurobiotech.krakow.pl, gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat Kongresu.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

SUM © 2016-2021