Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Warsztaty edukacyjne Siemens Healthineers

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie z Siemens Healthineers do udziału w cyklu otwartych i bezpłatnych warsztatów edukacyjnych prezentujących najnowszy zestaw innowacyjnych narzędzi edukacyjnych wykorzystujących technologie immersyjne i cyfrowe, wspierających edukację zarówno studentów kierunków medycznych jak i praktykujących badaczy, które odbędą się w dniach 6-8 września 2021 r. w godzinach 8:00-16:00 w Akademii Siemens Healthineers przy ul. Polnej 11 w Warszawie.

Zestaw innowacyjnych narzędzi edukacyjnych obejmuje:

- Cinematic Anatomy – stół edukacyjny tworzący realistyczne wizualizacje elementów anatomicznych,

- HoloLens – aplikację umożliwiającą wyświetlanie interaktywnych hologramów 3D w bezpośrednim otoczeniu użytkownika oraz interakcje z obrazami w czasie rzeczywistym,

- SmartSimulator – narzędzie umożliwiające wykonywanie wszystkich procedur związanych z przygotowywaniem nowych protokołów i strategii badań w wirtualnym modelu aparatu do diagnostyki obrazowej, bez konieczności eksploatacji sprzętu,

- abcdeSim – zindywidualizowany program szkoleniowy oparty na autentycznych przypadkach, mający na celu naukę szybkich i właściwych reakcji w medycynie ratunkowej,

- Virtual Dosimetry – interaktywne narzędzie oparte na oryginalnych modelach 3D urządzeń Siemens Healthineers, umożliwiające zdobycie doświadczenia w zakresie rozkładu dawki promieniowania w sali zabiegowej,

- VR X-ray- aplikację w wirtualnej rzeczywistości umożliwiającą przeprowadzenie szkoleń z zakresu diagnostyki z wykorzystaniem aparatu rentgenowskiego,

- PEPconnect – spersonalizowaną platformę edukacyjną przeznaczoną dla profesjonalistów medycznych.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej: https://www.siemens-healthineers.com/pl/news/edukacja-medyczna-w-innowacyjnym-wydaniu, przed dniem 06.09.2021 r.

Warsztaty obejmują kilka dwugodzinnych sesji w ciągu jednego dnia, a udział w jednej sesji wystarcza do zapoznania się z całością prezentowanych narzędzi edukacyjnych.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących spotkań edukacyjnych, uprzejmie prosimy o kontakt z Panem Michałem Kotlewskim – tel.: +48 532 544 627, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

SUM © 2016-2021