Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kursy dla lekarzy z wykorzystaniem symulatorów medycznych

Po wakacyjnej przerwie wracamy do organizacji bezpłatnych kursów dla lekarzy w zakresie umiejętności chirurgicznych z wykorzystaniem technik symulacji medycznej.

W trakcie ćwiczeń uczestnicy będą mieli do dyspozycji zaawansowane symulatory, trenażery mechaniczne – pudełkowe czy symulatory wirtualnej rzeczywistości. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę medyczną Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz doświadczonych trenerów.

Terminy najbliższych kursów:

- 6 września 2021 r. / 17 września 2021 r. / 24 września 2021 r. (kurs jednodniowy) – USG FAST  - miejsce: Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach-Ligocie, ul. Medyków 8b

- 13-16 września 2021 r. – kurs wirtualnej symulacji technik laparoskopowych w chirurgii dziecięcej  - miejsce: Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach-Ligocie, ul. Medyków 8b

- 15-16 września 2021 r. - warsztat szkoleniowy w zakresie wykonywania przezprzełykowych badań echokardiograficznych (TEE)  - miejsce:  Górnośląski Ośrodek Kardiologii, ul. Ziołowa 45, 40-635 Katowice-Ochojec

- 20-23 września 2021 r. - kurs wirtualnej symulacji technik torakoskopii w chirurgii klatki piersiowej   -  miejsce: Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach-Ligocie, ul. Medyków 8b

Dzięki współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego uczestnictwo jest bezpłatne, a osobom zamieszkałym pow. 50 km. od miejsca szkolenia zapewniamy nocleg.

Więcej informacji: http://ksztalcenie.podyplomowe.lekarzy.sum.edu.pl/

SUM © 2016-2021