Wydawnictwo Tygiel

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie od Wydawnictwa TYGIEL do współtworzenia recenzowanej monografii naukowej pt.: „Advances in Biomedical Research”, skierowane do pracowników naukowych, doktorantów i studentów.

Redaktorami monografii są dr hab. med. Łukasz Biały oraz dr hab. n. med. Izabela Młynarczyk-Biały. Zakres tematyczny rozdziałów obejmuje zagadnienia z szeroko rozumianej biomedycyny ze szczególnym zainteresowaniem problematyką nowotworów. Rozdziały mogą mieć charakter prac poglądowych lub zawierać oryginalne dane.

Monografia naukowa zostanie wydana przez Wydawnictwo Naukowego TYGIEL sp. z o. o., które znajduje się w wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe, zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 lipca 2021 r.

Zgłoszenia należy kierować poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: http://www.wydawnictwo-tygiel.pl/monografia-naukowa-pt-advances-in-biomedical-research/, gdzie znajdą Państwo również szczegółowe informacje na temat naboru rozdziałów do powyższej monografii naukowej.

Zgłoszenia abstraktów będą przyjmowane do 5 września 2021 r., natomiast pełne teksty – do 4 października 2021 r. W sytuacji akceptacji zgłoszenia, należy uiścić opłatę w wysokości 350 zł za jeden rozdział. Jednorazowo można zarejestrować tylko jeden temat. W przypadku chęci publikacji więcej niż jednego rozdziału w danej monografii (jednak nie więcej niż 3 tematy do jednego tytułu monografii), należy za każdym razem od nowa wypełnić formularz, podając wszystkie dane.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.