Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Choroby neurodegeneracyjne – objawy, diagnostyka, leczenie”, która odbędzie się w formie on-line dnia 28 października 2021 roku, z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

Wydarzenie jest dedykowane dla pracowników naukowych, pracowników ochrony zdrowia, studentów i doktorantów. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość nie tylko wysłuchania wystąpień zaproszonych Gości Honorowych, ale także wspólnej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz przedstawienia własnych prac badawczych i przeglądowych z zakresu chorób neurodegeneracyjnych w formie wystąpienia ustnego, w tym również wydania rozdziału w monografii naukowej.

Rejestracja udziału w Konferencji odbywa się w dwóch turach. I tura rejestracji trwa do 16.09.2021 r., natomiast II tura od 17.09.2021 r. do 21.10.2021 r. Opłata konferencyjna dla wszystkich uczestników wynosi 199 zł brutto w I turze rejestracji oraz 229 zł brutto w II turze rejestracji. Zgłoszenia wystąpień trwają z kolei do 22 października 2021 roku. W ramach powyższych opłat uczestnik otrzymuje możliwość udziału w Konferencji oraz wygłoszenia jednej pracy, natomiast za każde kolejne wystąpienie obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 50% wniesionej kwoty konferencyjnej. Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej:https://fundacja-tygiel.pl/choroby-neurodegeneracyjne/?utm_source=16.08, gdzie znajdą Państwo również regulamin spotkania i inne szczegółowe informacje.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

SUM © 2016-2021