Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Herb SUM

Śląski Uniwersytet Medyczny tworzy MBA w ochronie zdrowia w kooperacji z Uczelnią Łazarskiego oraz Gdańskim Uniwersytetem Medycznym.

To unikatowy projekt, gdyż stanowi połączenie doświadczenia dwóch największych publicznych uczelni medycznych oraz niepublicznej uczelni, której oferta obejmuje kształcenie na wydziałach: Prawa i Administracji, Ekonomii i Wydziale Medycznym. Niebawem rekrutacja. O szczegółach będziemy informować. Mocną stroną tego projektu jest doświadczona kadra menedżerska wszystkich trzech jednostek, niebywały potencjał naukowy i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych. Studia MBA w ochronie zdrowia to przepustka do najnowszej i praktycznej wiedzy przekazywanej przez praktyków, bowiem do wykładów zaproszeni zostali nie tylko eksperci z dziedziny prawa, ekonomii i szeroko pojętego zarządzania, ale także przedstawiciele podmiotów leczniczych, Agencji Oceny Technologii Medycznych, Agencji Badań Medycznych i wielu innych podmiotów związanych z sektorem ochrony zdrowia. Studia MBA w ochronie zdrowia to projekt wart uwagi, gdyż umożliwia zdobycie lub pogłębienie umiejętności menedżerskich, a także nabycie kompetencji z zarządzania, prawa, finansów oraz tak ważnych w zarządzaniu umiejętności miękkich. Ukończenie studiów MBA pozwala na rozwój personalny i zawodowy. Program studiów zaplanowany został na 3 semestry, czyli obejmie około 650 godzin. Forma zajęć będzie pośrednio uwarunkowana aktualnym stanem epidemicznym. Wydaje się, że optymalnym jest założenie, że zajęcia będą odbywały się w formie hybrydowej. Docelowa grupa to 20 studentów dla każdego konsorcjanta, a koszt to około 29000 zł za trzy semestry.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.