Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Komunikat w sprawie programu stypendialnego DAAD Networking Tour “AI in Medicine”

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie od Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) do zgłaszania aplikacji w ramach programu stypendialnego pn. DAAD Networking Tour “AI in Medicine”, dotyczącego obszaru zastosowania sztucznej inteligencji w medycynie.

Program ten umożliwia uczestnictwo w networkingowym Tygodniu Sieci Wirtualnej Postdoc-Net, który odbędzie się w formie zdalnej w daniach od 13 do 17 września 2021 r., podczas którego można uzyskać wgląd do wyników najnowszych badań z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w medycynie oraz nawiązać bezpośredni kontakt z wybitnymi przedstawicielami z tej dziedziny.

Po tygodniu networkingowym DAAD oferuje także pokrycie kosztów tygodniowej podróży stypendysty, celem możliwości nawiązania osobistych kontaktów z niemieckimi instytucjami badawczymi prowadzącymi działalność naukową w dziedzinie sztucznej inteligencji.

Program ten jest skierowany dla wybitnych naukowców z całego świata ze znaczącymi osiągnięciami naukowymi w zakresie sztucznej inteligencji, posiadających tytuł doktora, a także doświadczonych doktorantów, którzy skończą studia doktoranckie przed sierpniem 2022 r.

Termin dokonywania zgłoszeń w ww. programie upływa z dniem 2 sierpnia 2021 r. o godzinie 11:59 CEST. Szczegółowe informacje dotyczące oferty stypendium, w tym link do formularza zgłoszeniowego, znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.daad.de/en/the-daad/postdocnet/details-and-application/.

W przypadku pytań w zakresie procedury aplikacyjnej prosimy o bezpośredni kontakt z DAAD w Bonn pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w programie.

Załącznik

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.