Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Komunikat w sprawie programu stypendialnego DAAD Networking Tour “AI in Medicine”

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie od Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) do zgłaszania aplikacji w ramach programu stypendialnego pn. DAAD Networking Tour “AI in Medicine”, dotyczącego obszaru zastosowania sztucznej inteligencji w medycynie.

Program ten umożliwia uczestnictwo w networkingowym Tygodniu Sieci Wirtualnej Postdoc-Net, który odbędzie się w formie zdalnej w daniach od 13 do 17 września 2021 r., podczas którego można uzyskać wgląd do wyników najnowszych badań z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w medycynie oraz nawiązać bezpośredni kontakt z wybitnymi przedstawicielami z tej dziedziny.

Po tygodniu networkingowym DAAD oferuje także pokrycie kosztów tygodniowej podróży stypendysty, celem możliwości nawiązania osobistych kontaktów z niemieckimi instytucjami badawczymi prowadzącymi działalność naukową w dziedzinie sztucznej inteligencji.

Program ten jest skierowany dla wybitnych naukowców z całego świata ze znaczącymi osiągnięciami naukowymi w zakresie sztucznej inteligencji, posiadających tytuł doktora, a także doświadczonych doktorantów, którzy skończą studia doktoranckie przed sierpniem 2022 r.

Termin dokonywania zgłoszeń w ww. programie upływa z dniem 2 sierpnia 2021 r. o godzinie 11:59 CEST. Szczegółowe informacje dotyczące oferty stypendium, w tym link do formularza zgłoszeniowego, znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.daad.de/en/the-daad/postdocnet/details-and-application/.

W przypadku pytań w zakresie procedury aplikacyjnej prosimy o bezpośredni kontakt z DAAD w Bonn pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w programie.

Załącznik

SUM © 2016-2021