Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo DAAD

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęła korespondencja z Departamentu Współpracy Międzynarodowej MEiN dotycząca możliwości nawiązania współpracy ze spółką publiczną Hong Kong Science and Technology Parks Corporation (HKSTP) w obszarze nauki i technologii. Celem działalności założonej w 2001 r. spółki HKSTP jest wykorzystywanie najnowocześniejszych badań naukowych do wspierania rozwoju innowacji i technologii, w ramach modelu współpracy nauki z biznesem w formule pozauniwersyteckiej. Współpraca z HKSTP koncentruje się na różnych obszarach technologicznych m.in. w zakresie technologii biomedycznej oraz technologii opieki zdrowotnej. Poniżej broszura z prezentacją parku technologicznego w Hongkongu.

W przypadku zainteresowania podjęciem przedmiotowej współpracy, uprzejmie prosimy o informację zwrotną w tym zakresie oraz wskazanie konkretnych osób, które będą odpowiedzialne z ramienia SUM za realizację ww. porozumienia, celem formalno – prawnego uregulowania aspektów współpracy.

Uprzejmie prosimy o przekazanie stanowiska w powyższej kwestii do Sekcji ds. Badań Naukowych Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do dnia 12.07.2021 r. W razie pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt z Panem mgr Marcinem Grzelcem, tel.: 32 208 35 31, e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Prezentacja parku technologicznego w formie pliku PDF

 

[Przesłano przez: Marcin Grzelec]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.