Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Plakat - Śląska Nagroda Naukowa 2021

Szanowni Państwo,

zapraszam pracowników i doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do udziału w konkursie Śląska Nagroda Naukowa. Każda ze szkół wyższych uczestnicząca w Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE wyłania pięciu kandydatów do Nagrody spośród swoich pracowników oraz jednego doktoranta według własnej, wewnętrznej procedury, a laureatów wybiera Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą przedstawiciele uczelni współorganizujących ŚFN, powołani przez Dyrektora Generalnego festiwalu.

Śląska Nagroda Naukowa przyznawana jest badaczom i twórcom, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju nauki i prezentują wybitne osiągnięcia artystyczne, jak również promują śląską naukę na arenie krajowej i międzynarodowej. Nagroda może być przyznana za całokształt osiągnięć lub za osiągnięcia uzyskane w ciągu 2 lat poprzedzających rok wręczenia wyróżnienia.

Zgłoszenia w formie papierowej i elektronicznej proszę przesyłać do dnia 11 czerwca 2021 r. do Działu Karier Studenckich i Promocji SUM na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin wyłonienia Kandydatów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do konkursu Śląskiej Nagrody Naukowej w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice, w tym edytowalny formularz zgłoszeniowy, jest dostępny pod linkiem: https://sum.edu.pl/uchwaly-i-zarzadzenia-sum?act=show&idp=2743

Serdecznie zapraszam do udziału!

Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Mizia-Stec
Prorektor ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej