Logo SUM

Informujemy, że Grupa Santander prowadzi nabory na bezpłatne szkolenia on-line dla studentów, doktorantów i absolwentów.

Obecnie trwają nabory na:

  • Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council:
    500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych osób uzyska dostęp do materiałów  dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu IELTS. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.

           Aplikować można do 6 czerwca 2021 r., godz. 23.00 

           Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts 

  • Santander Scholarship Skills | Digital Training for Business Management -IE University:
    2000 miejsc na kursy online dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z 4 kursów: przywództwa w czasach niepewności (w j. angielskim),   zarządzanie zespołem oraz sprzedażą, a także koncentracji na kliencie (w j. hiszpańskim).

          Aplikować można  do 13 lipca 2021 r., godz. 23:00

          Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-skills-digital-training-for-business-management-ie-university

Dodatkowe pytania można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..