Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

ulotka promocyjna

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach specjalizacyjnych dla lekarzy oraz lekarzy rezydentów w zakresie doskonalenia umiejętności zawodowych w ramach projektu pn.: „Kształcenie podyplomowe lekarzy - rozwój kształcenia praktycznego z wykorzystaniem technik symulacji medycznej SUM".

Najbliższe terminy kursów:

1 czerwca 2021 r. - Kurs FAST - symulacja medyczna

07-09 czerwca 2021 r. / 06-08 września 2021 r. - Kurs wirtualnej symulacji technik laparoskopowych w urologii i urologii dziecięcej

18-20 czerwca 2021 r. / 08-10.10.2021 r. - Zastosowanie praktycznych technik w operacjach małoinwazyjnych zastawki mitralnej

14-17 czerwca 2021 r. / 13-16 września 2021 r. - Kurs wirtualnej symulacji technik laparoskopowych w chirurgii dziecięcej

16-17 czerwca 2021 r. / 15-16 września 2021 r. - Warsztat szkoleniowy w zakresie wykonywania przezprzełykowych badań echokardiograficznych (TEE)

21-24 czerwca 2021 r. / 20-23 września 2021 r. - Kurs wirtualnej symulacji technik torakoskopii w chirurgii klatki piersiowej

Liczba miejsc jest limitowana, a o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnikom zostanie zapewnione bezpłatnie zakwaterowanie i wyżywienie dla osób zamieszkałych powyżej 50 km od jednostek Uczelni, w których kursy będą realizowane.

Szkolenia będą realizowane przy użyciu zaawansowanych symulatorów medycznych wszelkiego typu, trenażerów mechanicznych – pudełkowych, symulatorów wirtualnej rzeczywistości.

Informacje o projekcie, zapisach wraz z listą tematów znajdują się na stronie http://ksztalcenie.podyplomowe.lekarzy.sum.edu.pl/

Ulotka informacyjna

SUM © 2016-2021