Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W związku z podpisaniem przez JM Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaktualizowanej wersji dokumentu Magna Charta Universitatum 2020, pierwotnie podpisanego przez 388 rektorów uczelni wyższych z całego świata w 900-lecie Uniwersytetu Bolońskiego w dniu 18 września 1988 r. uprzejmie informuję , że w dniach 16-17 czerwca 2021 r. odbędzie się 32 oficjalna Ceremonia Jubileuszowa upamiętniająca ww. Wydarzenie.

Prelegenci Konferencji omówią globalne perspektywy dotyczące wyzwań i obowiązków stojących dziś przed Uniwersytetami oraz tego, jak MCU 2020 na nie odpowiada, dlatego też Ceremonia odbywać się będzie pod hasłem „Wartości i obowiązki uczelni w odniesieniu do nadchodzących wyzwań”.

Z uwagi na panującą w dalszym ciągu trudną sytuację epidemiologiczną na świecie, brak jest możliwości rzeczywistego uczestnictwa w Wydarzeniu. Z tychże względów serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w Ceremonii online, za pośrednictwem platformy Zoom.

Rejestracja na Konferencję jest bezpłatna i odbywa się poprzez wypełnienie do dnia 16 czerwca br. do godz. 9.00 formularza uczestnictwa, dostępnego pod linkiem: https://www.eventbrite.it/e/university-values-responsibilities-responding-to-future-challenges-registration-152323358265.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że w niedługim czasie będziemy mogli wspólnie świętować przystąpienie do elitarnego grona sygnatariuszy zmienionej Magna Charta Universitatum Naszej Alma Mater.

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.