Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

W dniach 7 – 9 maja 2021 r. we Wrocławiu odbył się półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce kobiet. W tym roku konkurencja była niezwykle silna, nasze studentki, jak to mają w zwyczaju zaprezentowały się znakomicie, zajmując 6 miejsce w klasyfikacji  końcowej zawodów.
Dzięki temu zdobyły kolejny Złoty Medal Mistrzostw Polski w typach uczelni medycznych. To już drugi w tym roku taki duży sukces po złotym medalu w Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych, które odbywały się w Łodzi.

Skład drużyny - Mituta Anna, Dwornik Julia, Chłapek Barbara, Restel Tamara, Maszek Maria, Kujawiak Patrycja, Wszołek Justyna, Romańczuk Ewelina, Mularska Dominika, Jarzyna Aleksandra, Stachowiak Julia, Czapla Natalia. Opiekun - Marek Stawiński.

Ponadto w dniach 4 – 6 maja 2021 r. podczas półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn w Opolu, studenci SUM walczyli fantastycznie. Zdobyli II miejsce w turnieju i awans do finałów w Krakowie. O tym jak dzielnie walczyli w finale świadczy wynik drugiego seta, który przegrali 28:26. Super gra, super wynik – najlepszy w historii, zawodnicy biją własne rekordy. Teraz czas na finały w Krakowie. Oprócz sukcesu drużyny również indywidualnie dwóch naszych zawodników zostało wytypowanych do najlepszej szóstki turnieju – Jakub Chudyba i Sebastian Stach.

Skład drużyny - Chudyba Jakub, Mreńca Dominik, Paździora Wojciech, Sumara Wojciech, Stach Sebastian, Kozioł Hubert, Kocur Adam, Jakimów Krzysztof, Rajfura Patryk, Wolak Dawid, Wiśniewski Patryk. Opiekun - Marek Stawiński.

GRATULUJEMY!!! Jesteście niesamowici. Czekamy na dalsze medale.

Dziękujemy Trenerowi za opiekę nad drużyną.

SUM © 2016-2021