Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
LOGO

Uprzejmie informujemy, że w 2021 roku Naukowa Fundacja Polpharmy obchodzi Jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Z tej okazji fundacja postanowiła zorganizować cykl debat w formie on-line poświęconych aktualnej sytuacji w ochronie zdrowia wywołanej pandemią COVID-19. Do udziału zaprosiła wybitnych polskich ekspertów pracujących w różnych ośrodkach akademickich i badawczych w Polsce.

Naukowa Fundacja Polpharmy założona w 2001 roku, jest jedną z największych organizacji finansujących projekty badawcze realizowane przez polskich naukowców w dziedzinie medycyny i farmacji. Wartość środków przekazanych na działalność statutową, otrzymywana w całości z budżetu Polpharmy, wynosi ponad 26 mln zł.

Najbliższa debata on-line pt.: Przełomowe odkrycia w medycynie w 2020 roku odbędzie się dnia 20 maja br. o godzinie 15:00. Kolejne debaty obejmujące problematykę obecnej pandemii wirusem SARS-CoV-2 będą miały miejsce 27 maja o godzinie 15:00 oraz 10 czerwca o godzinie 15:00. Szczegółowe informacje dotyczące ww. wydarzeń oraz linki do udziału w transmisji on-line znajdą Państwo pod adresem: https://polpharma.pl/naukowa-fundacja-polpharmy/debaty/.

Serdecznie zachęcamy do udziału w debatach, które stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki oraz prognozami i komentarzami wybitnych ekspertów.

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.