Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

LOGO

Uprzejmie informujemy, że w 2021 roku Naukowa Fundacja Polpharmy obchodzi Jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Z tej okazji fundacja postanowiła zorganizować cykl debat w formie on-line poświęconych aktualnej sytuacji w ochronie zdrowia wywołanej pandemią COVID-19. Do udziału zaprosiła wybitnych polskich ekspertów pracujących w różnych ośrodkach akademickich i badawczych w Polsce.

Naukowa Fundacja Polpharmy założona w 2001 roku, jest jedną z największych organizacji finansujących projekty badawcze realizowane przez polskich naukowców w dziedzinie medycyny i farmacji. Wartość środków przekazanych na działalność statutową, otrzymywana w całości z budżetu Polpharmy, wynosi ponad 26 mln zł.

Najbliższa debata on-line pt.: Przełomowe odkrycia w medycynie w 2020 roku odbędzie się dnia 20 maja br. o godzinie 15:00. Kolejne debaty obejmujące problematykę obecnej pandemii wirusem SARS-CoV-2 będą miały miejsce 27 maja o godzinie 15:00 oraz 10 czerwca o godzinie 15:00. Szczegółowe informacje dotyczące ww. wydarzeń oraz linki do udziału w transmisji on-line znajdą Państwo pod adresem: https://polpharma.pl/naukowa-fundacja-polpharmy/debaty/.

Serdecznie zachęcamy do udziału w debatach, które stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki oraz prognozami i komentarzami wybitnych ekspertów.

SUM © 2016-2021