Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

19 maja 2021 roku odbędzie się I Konferencja „Zagrożenie otyłością w różnych okresach życia", realizowana w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja Nauki i Promocja Sportu". Głównym celem przeprowadzenia konferencji jest zwiększenie świadomości dotyczącej problemu otyłości w każdej grupie wiekowej oraz zaproponowanie rozwiązań, które pomogą w lepszym poznaniu choroby, jej leczeniu i zapobieganiu. W związku sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju związaną z dynamicznym narastaniem liczby zakażeń, wywołanych wirusem SARS-CoV-2 oraz wprowadzonymi z tym obostrzeniami, konferencja odbędzie się w trybie online z wykorzystaniem platformy ZOOM.

Założeniem I Konferencji jest skonfrontowanie oraz porównanie zagadnienia otyłości w postaci wiedzy akademickiej pracowników naukowych reprezentujących różne dyscypliny w ramach dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu z wiedzą praktyczną uczestników konferencji.

Wykładowcami będą uznani w reprezentowanych w swojej dziedzinie dyscyplinach eksperci ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Rejestracja na wydarzenie odbywa się na stronie internetowej Konferencji: https://konferencja-zagrozenie-otyloscia.sum.edu.pl poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: https://forms.sum.edu.pl/formularz/GnxZe2. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

[Przesłano przez: Patrycja Matusińska]

SUM © 2016-2021