Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Z dumą informujemy, że trzech naszych studentów zostało finalistami konkursu Studencki Nobel 2021. W kategorii Działalność Społeczna obejmującą aktywność w organizacjach studenckich, kołach naukowych i samorządach terytorialnych, a także organizację wydarzeń kulturalnych oraz wdrażanie projektów społecznych - Martyna Moll studentka V roku kierunku lekarskiego Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach, Przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, natomiast w kategorii Medycyna i Farmacja obejmującą nauki medyczne, w szczególności następujące dyscypliny: medycynę, stomatologię, farmację, zdrowie publiczne, diagnostykę laboratoryjną, technologię medyczną oraz biologię medyczną – studenci V roku Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu - Hubert Mado oraz Jakub Kufel.

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest wyróżnienie studentów o wybitnych osiągnięciach na różnych polach - zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych. Jest jedynym ogólnopolskim konkursem stypendialnym
w pełni tworzonym przez organizację studencką. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystanie ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu.

Drodzy Studenci jesteśmy z Was dumni! Życzymy dalszych sukcesów, tak trzymać!

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2021