Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

logo Health Challenges Congress

Szanowni Państwo,

Grupa PTWP SA wraz z redakcją magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl organizuje trzecią edycję Konkursu Start-Up-Med, który będzie imprezą towarzyszącą VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (14-16 czerwca 2021 r.), którego głównym partnerem merytorycznym jest Śląski Uniwersytet Medyczny.

Konkurs dedykowany jest dla przedsiębiorstw i osób fizycznych prowadzących działalność badawczo-naukową, a także podmiotów leczniczych i jednostek naukowych prowadzących badania. Ocena przesłanych zgłoszeń będzie prowadzona w ramach kategorii start-up oraz ośrodek medyczny/naukowy.

Głównym celem Start-Up-Med jest wyróżnienie najbardziej kreatywnych start-upów oraz ich twórców. Drogą eliminacji zostaną wyłonieni finaliści, którym zostanie zaproponowana możliwość przedstawienia swojej pracy w trakcie trwania w/w Kongresu.

Tematyka obejmuje szeroko rozumiany zakres technologii medycznych - zarówno lekowych, jak i nielekowych, a także innowacje organizacyjne usprawniające funkcjonowanie różnych obszarów systemu opieki zdrowotnej.

Zgłoszenia należy wysłać drogą elektroniczną na adres Grupy PTWP SA. wraz szczegółowym opisem start-upu do dnia 30 kwietnia 2021 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.hccongress.pl lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SUM © 2016-2021