Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
zaprasza pracowników i studentów
na drugie spotkanie z cyklu „rozmowy z ekspertem” na temat:

„Fakty i mity na temat szczepień przeciwko COVID-19 - część II”,

które odbędzie się on-line, z użyciem platformy zoom
w poniedziałek 19 kwietnia 2021 r., o godzinie 16.00.

Udział w spotkaniu, będzie możliwy po przesłaniu do dnia 16 kwietnia 2021 r. do godz. 12.00 wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://forms.sum.edu.pl/formularz/LOOQv4

W trakcie spotkania prof. dr hab. n. med. Tomasz J. Wąsik, ekspert z zakresu wirusologii,
Kierownik Katedry  i Zakładu Mikrobiologii i Wirusologii
Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
odpowiadać będzie na kolejne przesłane pytania dotyczące przeciwskazań do szczepień, szczególnych środków ostrożności oraz odpowie na liczne pytania dotyczące szczepionki AstraZeneca i szczepionek, a następnie na pozostałe pytania zadawane w trakcie spotkania.

SUM © 2016-2021