Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

UWAGA!!!

KOMUNIKAT W SPRAWIE SZKOLEŃ DO PRZEPROWADZENIA SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH PRZECIWKO COVID-19

DLA FIZJOTERAPEUTÓW, FARMACEUTÓW I DIAGNOSTÓW LABORATORYJNYCH


Szanowni Państwo

Od 1 kwietnia br. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na wniosek MZ realizuje część praktyczną szkolenia dla fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych z zakresu realizacji szczepień ochronnych.

W sprawach dotyczących części teoretycznej i platformy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, proszę o kontakt pod adresem: https://e-learning.cmkp.edu.pl/mod/page/view.php?id=30689

Zapisy do odbycia części praktycznej w Śląskim Uniwersytecie Medycznym odbywają się poprzez formularz online dostępny pod adresem https://forms.sum.edu.pl/formularze/formularz-rejestracyjny-na-szkolenie

Szkolenia realizowane są w dwóch lokalizacjach:

  • Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM – Katowice ul. Medyków 8b; tel. 32/208-87-72
  • Centrum Symulacji Medycznej SUM – Zabrze pl. Dworcowy 3; tel. 32/208-88-09


Więcej informacji pod adresem: http://www.cdism.sum.edu.pl/szkolenia-z-zakresu-wykonywania-szczepien-przeciw-covid-19-dla-farmaceutow-fizjoterapeutow-oraz-diagnostow-laboratoryjnych

Warunkiem odbycia szkolenia praktycznego jest ukończenie modułu teoretycznego na platformie CMKP. Wszelkie istotne informacje praktyczne zostaną przedstawione podczas szkolenia.

Organizator zapewnia środki ochrony osobistej i materiały niezbędne do realizacji szkolenia (maseczki, rękawiczki, fartuchy).

REZYGNACJA

osoby, które zamierzają zmienić termin szkolenia lub też zrezygnować proszone są o wypełnienie formularza rezygnacji, znajdujący się pod linkiem https://forms.sum.edu.pl/formularze/wyrejestrowanie-ze-szkolenie, co spowoduje, że zostaną wyrejestrowani z wybranego terminu.

ZMIANA TERMINU

osoby, które zamierzają zmienić termin szkolenia powinny wypełnić formularz, znajdujący się pod linkiem https://forms.sum.edu.pl/formularze/wyrejestrowanie-ze-szkolenie, co spowoduje, że zostaną wyrejestrowani z wybranego terminu a następnie ponownie zarejestrować się https://forms.sum.edu.pl/formularze/formularz-rejestracyjny-na-szkolenie


Ewentualne pytania prosimy kierować drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.