Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Szanowni Państwo,

nawiązując do pisma Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w Katowicach zachęcamy do wzięcia udziału w największym badaniu statystycznym roku 2021, jakim jest „Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021”.

Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku.

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Więcej informacji na stronie spis.gov.pl

SUM © 2016-2021