Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Specjalny wykład dotyczący najnowszych światowych doniesień na temat infekcji SARS‑CoV ‑2 u pacjentów z SM prof. Thomasa Bergera z Austrii zainauguruje VII Zabrzańskie Dni Neurologii, na które w imieniu Komitetu Organizacyjnego zaprasza prof. dr hab. n. med. Monika Adamczyk‑Sowa Kierownik Katedry i Kliniki Neurologii z Zabrza Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

VII edycja konferencji naukowo‑szkoleniowej „Zabrzańskie Dni Neurologii" odbędzie się online w dniach 19–20 lutego 2021 roku. Konferencja organizowana jest we współpracy z portalem Medycyna Praktyczna. Program spotkania, jak co roku, poświęcony jest najnowszym doniesieniom z zakresu diagnostyki i leczenia SM, udaru mózgu, padaczki, chorób neurozwyrodnieniowych i nerwowo‑mięśniowych oraz bólów głowy.

Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli znamienici polscy wykładowcy – eksperci w poszczególnych dziedzinach neurologii. Ze względu na fakt, że z powodu pandemii 2020 rok był na nas, klinicystów, ogromnym wyzwaniem, jedną z sesji pragniemy poświęcić interdyscyplinarnemu podejściu do pacjenta z objawami neurologicznymi w dobie COVID ‑19.

Część warsztatowa, która co roku cieszy się dużym zainteresowaniem, będzie zorganizowana w formie platformy do wymiany doświadczeń wśród śląskich neurologów. Uczestnikom natomiast zapewniamy interaktywny udział w konferencji poprzez możliwość zadawania pytań wykładowcom.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla wszystkich lekarzy i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Logowanie będzie możliwe za pomocą loginu i hasła do portalu mp.pl. Uczestnicy, którzy zdecydują się wnieść niewielką opłatę (95 zł), będą mogli rejestrować czas oglądania i słuchania wykładów w celu uzyskania punktów edukacyjnych i certyfikatów.

Program konferencji dostępny jest na stronie https://www.mp.pl/dnineurologiizabrze/2021

[Przesłano przez: Agata Pustułka]

SUM © 2016-2020