Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Dr hab. n. med. Krzysztof Szydło od stycznia tego roku pełni funkcję Rzecznika Praw Studenta i Doktoranta. Od 3 marca 2021 roku będzie też dyżurował pod specjalnym numerem telefonu. Raz w tygodniu, w środę, w godzinach od 13.00 do 14.00 można dzwonić do Rzecznika na numer 504 -947 -042.

– Chcę służyć wsparciem w rozwiązywaniu problemów, które są dla Was ważne. Pamiętajcie, że nie zastąpię funkcjonujących w Uczelni organów, zwłaszcza odwoławczych oraz obowiązujących procedur, lecz zawsze możecie liczyć na moją pomoc w rozstrzyganiu innych sporów i konfliktów. Moim podstawowym zadaniem jest obrona praw Studentów i Doktorantów. W swojej działalności zawsze będę kierował się zasadą poufności i bezstronności – mówi dr hab. n. med. Krzysztof Szydło.

Oczywiście w trudnej sytuacji, związanej z tokiem studiów, która nie została właściwie rozwiązana przez odpowiednich pracowników struktury Uczelni, można skontaktować się z Rzecznikiem także za pośrednictwem formularza kontaktowego.

- Dla ułatwienia naszych kontaktów proszę o zapoznanie się ze Statutem Uczelni oraz Regulaminem Studiów, w których może znajdować się rozwiązanie, czy podpowiedź rozwiązania problemu – apeluje nasz Rzecznik.


[Przesłano przez: Agata Pustułka]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.