Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Dr hab. n. med. Krzysztof Szydło od stycznia tego roku pełni funkcję Rzecznika Praw Studenta i Doktoranta. Od 3 marca 2021 roku będzie też dyżurował pod specjalnym numerem telefonu. Raz w tygodniu, w środę, w godzinach od 13.00 do 14.00 można dzwonić do Rzecznika na numer 504 -947 -042.

– Chcę służyć wsparciem w rozwiązywaniu problemów, które są dla Was ważne. Pamiętajcie, że nie zastąpię funkcjonujących w Uczelni organów, zwłaszcza odwoławczych oraz obowiązujących procedur, lecz zawsze możecie liczyć na moją pomoc w rozstrzyganiu innych sporów i konfliktów. Moim podstawowym zadaniem jest obrona praw Studentów i Doktorantów. W swojej działalności zawsze będę kierował się zasadą poufności i bezstronności – mówi dr hab. n. med. Krzysztof Szydło.

Oczywiście w trudnej sytuacji, związanej z tokiem studiów, która nie została właściwie rozwiązana przez odpowiednich pracowników struktury Uczelni, można skontaktować się z Rzecznikiem także za pośrednictwem formularza kontaktowego.

- Dla ułatwienia naszych kontaktów proszę o zapoznanie się ze Statutem Uczelni oraz Regulaminem Studiów, w których może znajdować się rozwiązanie, czy podpowiedź rozwiązania problemu – apeluje nasz Rzecznik.

[Przesłano przez: Agata Pustułka]

SUM © 2016-2020