Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Pan prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko, Prorektor ds. Studiów i Studentów zaprasza Studentów Uczelni do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się on-line, z użyciem platformy MS Teams, we wtorek 2 marca 2021 r., o godzinie 15.00.

Ze względów organizacyjnych, w tym ograniczeń platformy w zakresie liczby osób, udział w spotkaniu, będzie możliwy po przesłaniu do dnia 19 lutego 2021 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem https://forms.sum.edu.pl/formularze/spotkania-studentow-z-prorektorem-ds-studiow-i-studentow-sum. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie wysłane na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

W trakcie spotkania Prorektor oraz Dziekani Wydziałów w pierwszej kolejności odpowiadać będą na pytania, zadane poprzez formularz zgłoszeniowy, następnie na pozostałe pytania zadawane w trakcie spotkania.

To doskonała okazja do przedstawienia nurtujących problemów związanych z organizacją i realizacją procesu dydaktycznego, a także poruszenia innych spraw związanych ze studiowaniem w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Zachęcamy serdecznie do udziału w spotkaniu.

Live meeting with Vice-Rector for Academic Affairs

Prof. Jerzy Stojko, Vice- Rector for Academic Affairs invites for the next on-line meeting which will be held using the MS Teams platform, on Tuesday, March 2, 2021, at 3 p.m.

For organizational reasons, including limitations of the platform in terms of the number of people, participation in the meeting will be possible after sending until 19 February 2021 completed registration form available at the link https://forms.sum.edu.pl/formularze/spotkania-studentow-z-prorektorem-ds-studiow-i-studentow-sum. Confirmation of participation in the meeting will be sent to the address indicated in the application form.

During the meeting, the Vice-Rector and the Deans of Faculties will first respond to questions asked via the application form, and then to other questions asked during the meeting.

This is an excellent opportunity to present problems related to study organization and execution of the didactic process, as well as other issues study-related at the Medical University of Silesia in Katowice.

You are very welcomed to participate in the meeting.

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020