Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Informujemy, że jak co roku Studenckie Towarzystwo Naukowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłosiło Ranking Studenckich Kół Naukowych.

Działalność Studenckich Kół Naukowych oceniana była zgodnie z Regulaminem rankingu kół naukowych https://stn.sum.edu.pl/wp-content/uploads/dokumenty/regulamin-rankingu.pdf m.in. pod względem: liczby otrzymanych nagród lub wyróżnień na konferencjach za granicą nieorganizowanych przez STN, liczby publikacji prac naukowych w czasopismach zagranicznych posiadających punktację IF, liczby publikacji prac naukowych w czasopismach krajowych posiadających punktację IF, itp.

Najwyższe lokaty w rankingu Studenckich Kół Naukowych zajęli:

I MIEJSCE - Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej WNM w Zabrzu.

II MIEJSCE ex aequo - Studenckie Koło Naukowe przy Centrum Medycyny Doświadczalnej WNM w Katowicach oraz Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Zakładzie Biofizyki WNF w Sosnowcu.

III Miejsce - Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa i Społecznych Problemów Medycznych WNoZ w Katowicach.

WYRÓŻNIENIA
Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze Zdrowia Środowiskowego WNoZ w Bytomiu,
Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Klinice Kardiologii WNoZ w Katowicach,
Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Kosmetologii Katedry Kosmetologii WNF w Sosnowcu,
Studenckie Koło Naukowe Transplantacji Płuc przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiochirurgii, Transplantologii, Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej WNM w Zabrzu, Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze Histologii i Embriologii WNM w Katowicach.

Ranking dostępny jest pod linkiem:

https://stn.sum.edu.pl/wp-content/uploads/2020_21/załącznik_nr_1_do_uchwały_52020_zarzadu_STN_SUM.pdf

Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszych działaniach!

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.