Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Informujemy, że jak co roku Studenckie Towarzystwo Naukowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłosiło Ranking Studenckich Kół Naukowych.

Działalność Studenckich Kół Naukowych oceniana była zgodnie z Regulaminem rankingu kół naukowych https://stn.sum.edu.pl/wp-content/uploads/dokumenty/regulamin-rankingu.pdf m.in. pod względem: liczby otrzymanych nagród lub wyróżnień na konferencjach za granicą nieorganizowanych przez STN, liczby publikacji prac naukowych w czasopismach zagranicznych posiadających punktację IF, liczby publikacji prac naukowych w czasopismach krajowych posiadających punktację IF, itp.

Najwyższe lokaty w rankingu Studenckich Kół Naukowych zajęli:

I MIEJSCE - Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej WNM w Zabrzu.

II MIEJSCE ex aequo - Studenckie Koło Naukowe przy Centrum Medycyny Doświadczalnej WNM w Katowicach oraz Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Zakładzie Biofizyki WNF w Sosnowcu.

III Miejsce - Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa i Społecznych Problemów Medycznych WNoZ w Katowicach.

WYRÓŻNIENIA
Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze Zdrowia Środowiskowego WNoZ w Bytomiu,
Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Klinice Kardiologii WNoZ w Katowicach,
Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Kosmetologii Katedry Kosmetologii WNF w Sosnowcu,
Studenckie Koło Naukowe Transplantacji Płuc przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiochirurgii, Transplantologii, Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej WNM w Zabrzu, Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze Histologii i Embriologii WNM w Katowicach.

Ranking dostępny jest pod linkiem:

Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszych działaniach!

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020