Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Ministerstwo Zdrowia - logo

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie wniosków Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przyznane zostały nagrody dla Naukowców SUM w Katowicach. Nagrodzeni zostali:

- dr hab. Marcin Jerzy Malinowski z Katedry i Kliniki Kardiochirurgii Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach, nagroda w zakresie działalności naukowej zakresie i za „Cykl innowacyjnych publikacji w dziedzinie kardiochirurgii dotyczących mechanizmów czynnościowej niedomykalności zastawki trójdzielnej oraz wpływu interwencji chirurgicznych zachodzących w kompleksie zastawki trójdzielnej",

- prof. dr hab. n. med. Krystyn Sosada oraz dr hab. n. med. Wojciech Żurawiński z Katedry i Zakładu Medycyny Ratunkowej Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach, nagroda w zakresie działalności dydaktycznej za pracę pt. „Ostre stany zagrożenia życia w obrażeniach ciał" (publikacja w formie podręcznika akademickiego),

- prof. dr hab. Andrzej Sobczak, Kierownik Katedry Chemii Ogólnej i Analitycznej - Zakładu Chemii Ogólnej i Nieorganicznej Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu – za całokształt dorobku.


Laureaci otrzymają dyplomy przyznane przez Ministerstwo Zdrowia.

Serdecznie gratulujemy.

 

 

[Przesłano przez: Patrycja Matusińska]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.