Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

logo SUM

W dniu 26 października 2020 r., podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Młodych Biotechnologów SUM w Katowicach powołany został nowy Zarząd Organizacji, w składzie:

• Dorota Sprus – Przewodnicząca (studentka II roku kierunku biotechnologia medyczna, Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu),
  • Natalia Kurowska - Wiceprzewodnicząca (studentka I roku kierunku biotechnologia medyczna, Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu),
  • Patrycja Dembińska-Jakóbczyk – Sekretarz (studentka I roku kierunku biotechnologia medyczna, Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu),
  • Magdalena Maciuszek – Skarbnik (studentka I roku kierunku biotechnologia medyczna, Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu),
  • Paulina Ślusarczyk – Koordynator ds. Promocji (studentka I roku kierunku biotechnologia medyczna, Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu),
  • Karolina Trychta – Koordynator ds. Zapotrzebowania (studentka I roku kierunku biotechnologia medyczna, Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu),
  • Aleksandra Ludwig – Koordynator ds. Planowania - (studentka I roku kierunku biotechnologia medyczna, Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu),
  • Marcel Madej – Koordynator ds. Kontroli (student I roku kierunku biotechnologia medyczna, Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu).

Nowo wybranemu Zarządowi życzymy owocnej współpracy oraz korzystnych działań.

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020