Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

W dniu 21 października 2020 r. w trakcie zdalnego posiedzenia Senat Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach powołał na kadencję 01.01.2021 r. do 31.12.2024 r. Radę Uczelni w składzie:

- Przewodniczący Rady – prof. dr hab. inż. Marek Gzik, Kierownik Katedry Biomechatroniki Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej

281020 Boguslaw Okopien

- prof. dr hab. n.med. Zenon Czuba, Kierownik Katedry i Zakładu Mikrobiologii i Immunologii Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu SUM w Katowicach,

281020 Boguslaw Okopien

- prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Elżbieta Grochowska-Niedworok, Kierownik Katedry Dietetyki-Zakładu Żywienia Człowieka Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu SUM w Katowicach,

281020 Boguslaw Okopien

- prof. dr hab. n. med. Bogusław Okopień, Kierownik Katedry Farmakologii-Kliniki Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej Wydziału Nauk Medycznych SUM w Katowicach,

- Jolanta Czernicka-Siwecka, Prezes Zarządu Fundacji ISKIERKA,

281020 Boguslaw Okopien

- Janusz Szulik, Prezes Zarządu TU INTER Polska S.A., TU INTER-ŻYCIE Polska S.A.

281020 Boguslaw Okopien

W skład Rady Uczelni wchodzi Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Pani Martyna Moll (studentka V roku kierunku lekarskiego, Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach).
Nowo powołanej Radzie Uczelni życzymy sukcesów w realizacji zadań oraz współpracy opartej na dialogu i życzliwości.

[Przesłano przez: Patrycja Matusińska]

SUM © 2016-2020